Strona główna » Wybierz fotel podwieszany i ciesz się komfortem
Dom i Wnętrze

Wybierz fotel podwieszany i ciesz się komfortem

Odpoczynek na świeżym powietrzu to najlepsza forma na relaks. Nie musimy w tym celu wyjeżdżać daleko za miasto: wystarczy wykorzystać własny balkon, taras czy niewielki ogród. W sklepach producentów mebli znajdziemy wiele interesujących produktów, takich jak fotel podwieszany, które pozwolą nam na zaaranżowanie wyjątkowej przestrzeni. O czym pamiętać kupując meble ogrodowe?

Fotel podwieszany na tarasie – gwarancja wygody!

Jak zaaranżować miejsce wypoczynkowe blisko domu, aby korzystali z niego wszyscy domownicy? Kluczem są wygodne i dopasowane do naszych potrzeb meble ogrodowe. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się fotel podwieszany – ten rodzaj mebla doskonale wpiszę się w nowoczesny wystrój i sprawi, że każda chwila na świeżym powietrzu stanie się przyjemniejsza.

Fotel podwieszany to propozycja dla każdego, kto ceni wysokiej klasy meble i materiały. Fotel w formie kokonu skonstruowany jest z olbrzymią precyzją i dbałością o detale. Projektanci zadbali także o jego wygląd: mebel ten stanie się ozdobą wszystkich przestrzeni wypoczynkowych! W głębokim kokonie możemy skryć się przed silnym promieniowaniem słonecznym lub też przed podmuchami wiatru. Wewnętrzne poduszki i siedzisko pozwolą zachować wysoki komfort.

Jak zaprojektowany jest fotel podwieszany?

Nowoczesny fotel podwieszany przypomina obszerny kokon, w którego wnętrzu znajdziemy poduszki. Wierzch mebla wykonano z trwałego technorattanu – jest to tworzywo wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, wnikanie brudu, działanie promieniowania słonecznego. Lekki stelaż stworzono z malowanego proszkowo aluminium, zabezpieczonego przed wilgocią oraz rdzą. Zastosowanie metalu jakim jest aluminium sprawia, że mebel jest lekki, a jego podnoszenie czy przesuwanie nie sprawi żadnego problemu.

 

 

https://huddled.com.pl https://opentstreetmap.org https://eltying.com.pl