Strona główna » WordPress – Twoja własna strona
Ciekawe

WordPress – Twoja własna strona

Wydaje Ci się, że prowadzenie swojego bloga, stworzenie portfolio prac albo zarządzanie stroną internetową jest zadaniem zarezerwowanym dla specjalistów biegle władających specjalistycznymi narzędziami? W takim razie spieszymy wyprowadzić Cię  z błędu! Wbrew pozorom każdy internauta, niezależnie od stopnia wtajemniczenia w złożony świat programowania i grafiki, może stworzyć w sieci własną witrynę. Jak to możliwe? Sprawdź!

Czym jest WordPress?

Znany na całym świecie WordPress jest popularnym systemem zarządzania treścią (czyli oprogramowaniem pozwalającym na łatwe utworzenie, prowadzenie, rozbudowywanie i aktualizację serwisu www). Napisany jest w języku PHP i udostępniany na licencji GNU General Public License w wielu językach, również polskim. Początkowo korzystali z niego głównie blogerzy (w takim celu został stworzony), ale szybko znalazł znacznie szersze zastosowanie. Dlaczego to właśnie WordPress zyskał tak dużą popularność? Sukces systemu tkwi w jego przejrzystości i ogromie możliwości, jakie oferuje. Dzięki dostępności ogromnej ilości wtyczek i dodatków, możliwe jest stworzenie bloga, rozbudowanej strony, a nawet sklepu internetowego, forum zrzeszającego wielu użytkowników, zaawansowanego portalu informacyjnego.

Ile kosztuje hosting WordPress?

Chcesz stworzyć swoje własne miejsce w sieci, ale obawiasz się, że będziesz musiał ponieść wysokie koszty? Nic bardziej mylnego! Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość – hosting WordPress jest darmowy. Każdy użytkownik może skorzystać z dodatkowo płatnych elementów (na przykład szablonów), jednak podstawowa, bezpłatna wersja w zupełności wystarcza, aby stworzyć atrakcyjną wizualnie, nowoczesną i funkcjonalną witrynę.

https://siteopia.pl https://casasantuariosc.com https://lashplicity.com