Strona główna » W poszukiwaniu nowych smaków w kuchni
Dom i Wnętrze

W poszukiwaniu nowych smaków w kuchni

Odkrywanie nowych przepisów i dań w kuchni to niekończąca się przygoda i sposób na hobby, które pozwoli nam się zrelaksować po długim dniu w pracy. Aby jednak mieć możliwość przygotowywania wyjątkowych dań dla naszych bliskich koniecznie musimy zaopatrzyć naszą kuchnię w nowoczesne garnki, patelnie i noże. Które z propozycji znanych producentów okażą się najlepsze?

Patelnie, które zmienią oblicze smażonych potraw!

Smażone potrawy są niezwykle smaczne, niestety również kaloryczne. Dzięki nowoczesnym patelniom możliwe będzie uzyskanie pełni smaku z ulubionych potraw przy jednoczesnym zmniejszeniu kaloryczności. Jest to możliwe dzięki powłokom ceramicznym – pozwolą one na smażenie na minimalnej ilości tłuszczu. Powłoki zmniejszą także ryzyko przypalenia potrawy.

Jakie noże kuchenne wybrać?

Idealne noże kuchenne wykonane są z materiałów wysokiej jakości – ostrza tworzone są ze stali nierdzewnej wzbogaconej molibdenem i chromem, co pozwala na zmniejszenie ryzyka korozji czy kruszenia. Noże kuchenne proponowane przez najlepszych producentów posiadają także designerskie rękojeści, najczęściej wykonane z połączenia materiałów antypoślizgowych i naturalnego drewna. Wśród wartych polecenia produktów warto wymienić kolekcje noży umieszczone na stabilnych stojakach.

Czy garnki mogą wspomóc nasze codzienne gotowanie?

Okazuje się, że dobry garnek może znacząco wpłynąć na czas gotowania i jakość samej potrawy. Jak to możliwe? Innowacyjne garnki ze stali nierdzewnej 18/10 to propozycja dla wymagających użytkowników: garnki te są odporne na korozję, odkształcenia, działanie wysokich temperatur. W dnach garnków ze stali umieszcza się specjalne dyski, które pozwalają na szybsze rozprowadzanie ciepła wewnątrz. Dzięki temu możliwe jest skrócenie czasu gotowania i oszczędność energii!

meble ogrodowe sklep meble balkonowe meble z rattanu do ogrodu