Strona główna » Pewność w długiej podróży
Motoryzacja

Pewność w długiej podróży

 

Sezon wakacyjny w pełni! Zanim wyruszysz na upragniony urlop, warto odpowiednio przygotować się na każdą ewentualność. Niestety, niespodziewane wypadki mogą przytrafić się wszędzie, nie tylko niedaleko miejsca naszego zamieszkania. Osobom wyruszającym w długą trasę samochodem polecamy wzbogacenie podstawowego ubezpieczenia o pakiet AC i assistance. Czym charakteryzują się obie polisy? Sprawdź!

AC, czyli przezorny zawsze ubezpieczony

AC, w odróżnieniu od OC, jest nieobowiązkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym chroniącym mienie na wypadek kradzieży, uszkodzenia lub zniszczenia na skutek zdarzeń losowych. Wandale porysowali karoserię na parkingu przed  hotelem? A może podczas przeprawy przez leśne tereny dzikie zwierzę wyskoczyło na drogę i uszkodziło lampę? We wszystkich zdarzeniach losowych będziesz mógł liczyć na wsparcie ubezpieczyciela. Zakres ochrony w ramach AC określony jest w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Każdy ubezpieczyciel sam tworzy swoją ofertę, dlatego warto dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zapisami.

Wbrew pozorom kupno dodatkowej polisy AC nie musi być dużym obciążeniem dla domowego budżetu. Na stronie beesafe.pl znajdziesz prosty w obsłudze kalkulator, dzięki któremu szybko obliczysz wysokość swojej składki. Umowę z cenionym, cieszącym się dużym zaufaniem ubezpieczycielem możesz kupić bez wychodzenia z domu.

Assistance na wszelki wypadek

Ubezpieczenie assistance zapewnia konkretną pomoc, przeważnie techniczną, w awaryjnych sytuacjach. Kierowcy mający wykupiony pakiet assistance mogą liczyć na szybką reakcję w przypadku pękniętej opony, awarii silnika czy nawet braku benzyny. Mając wykupioną polisę AC, żadna problematyczna sytuacja nie wytrąci Cię z równowagi.

https://redturtlemusic.com https://vinnvinn.org https://wiecznauroda.pl