Strona główna » Nowoczesne wózki spacerowe
Ciekawe

Nowoczesne wózki spacerowe

Spacery z dzieckiem to doskonały sposób na dotlenienie organizmu, powrót młodej mamy do formy, jak również na zapoznanie malucha z otaczającym go światem. Aby móc spacerować we dwoje czy we troje niezbędny okaże się odpowiedni wózek. Wśród najczęściej wybieranych w ostatnich czasach wymienia się wózki spacerowe. Dlaczego?

Lekkie i funkcjonalne wózki spacerowe

Wózki spacerowe są faktycznie jednymi z najchętniej wybieranych z naszej oferty – mówi jeden z pracowników marki espiro.pl. Wózki takie odznaczają się względnie niską wagą, dużą funkcjonalnością, możliwością zapakowania go do bagażnika samochodowego, licznymi dodatkami. Wózki spacerowe oparte są na lekkich, odpowiednio zabezpieczonych konstrukcjach, które mogą być składane w prosty sposób. Taki wózek zmieścimy zarówno do bagażnika samochodowego, jak i bagażników dachowych.

Wiele uwagi należy zwrócić na koła – odpowiednio dobrane materiały zapewnią swobodę w prowadzeniu takiego wózka. Wśród rekomendowanych rozwiązań wymienia się często koła piankowe, które odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. System jezdny wózka uzupełniony jest w elementy amortyzujące, co przekłada się zarówno na komfort dziecka, jak i osoby prowadzącej wózek. Wózki spacerowe rekomendowane są od momentu, kiedy dziecko zacznie samodzielnie siadać. Warto jednak zwrócić uwagę na modele, w których możliwe jest wymienienie siedziska na gondolę czy nosidło. W tej sytuacji wózek spacerowy zyskuje cechy wózka 3w1 czy 2w1.

Dodatki, które zachwycą użytkowników!

Komfort i wygoda to nie jedyne, co zaoferują nam producenci wózków dziecięcych. Liczne dodatki sprawią, że każdy spacer będzie po prostu przyjemnością! Materiały wierzchnie budki zabezpieczone są przed szkodliwym działaniem promieniowania UV i deszczem. Regulowana rączka wózka pozwoli na dopasowanie wysokości do swoich potrzeb. W wielu modelach z tyłu budki znajdziemy pojemne kieszenie. Dodatkowo pod siedziskiem często umieszcza się także kosze na zakupy.

https://mundopediu.com https://lacatedralstudios.org https://wiecznauroda.pl