Strona główna » Kuchnie na wymiar – inwestycja w jakość
Dom i Wnętrze

Kuchnie na wymiar – inwestycja w jakość

Meble, które można spotkać w salonach meblowych, mają bardzo często jedną, istotną wadę.Jaką? Ich produkcja ma charakter masowy, co oznacza wzrost ryzyka powstania niedoróbek i wiąże się z zastosowaniem słabszej jakości materiałów. Kuchnie na zamówienie Warszawa są zwykle pozbawione tych wad. Dlaczego?

Lepsze dopasowanie materiałów

Kuchnie na zamówienie są znacznie lepiej dopasowane do siebie, aniżeli ich masowe odpowiedniki. Meble produkowane hurtowo są – bardzo często – produkowane seryjnie. Oznacza to, że w trakcie procesu produkcyjnego zwiększa się tolerancja wymiarowa, co przedkłada się na powstawanie luzów, a w konsekwencji uszkodzeń i pęknięć. Widać to zwłaszcza na przykładzie prowadnic przesuwnych.

Projektując (przykładowo) kuchnie na zamówienie w Warszawie, wykonawca nie może dopuścić do powstania w/w błędów. Projektowane elementy są znacznie bardziej dopracowane, dzięki czemu idealnie łączą się ze sobą. Ma to szczególne znaczenie w kontekście kuchni, której komponenty muszą być ze sobą idealnie zespolone.

Kilka słów o materiałach

Kuchnie na zamówienie Warszawa są – w przeciwieństwie do analogicznych projektów masowych – konstruowane w oparciu o doskonałej jakości materiały. Niestety w przypadku produkcji seryjnej nie można o tym mówić. Drewno wykorzystywane do produkcji mebli „z salonu”, to często zwykła sklejka, która bardzo szybko pęka chociażby podczas skręcania mebla.

Kuchnie na zamówienie w Warszawie produkowane są z „prawdziwego” drewna. Buk, jesion a nawet dąb – to materiały, które bardzo często stosuje się do ich produkcji. Dzięki temu, że należą one do najtwardszych odmian drewna, użytkowanie tak zaprojektowanych mebli nie jest obarczone ryzykiem ich uszkodzenia.

Aspekt ekonomiczny

Oczywiście przy wyborze kuchni na zamówienie, należy również pamiętać o tzw. aspekcie ekonomicznym. Mówiąc prościej – kuchnie na zamówienie Warszawa mogą być nawet dwukrotnie droższe od ich standardowych odpowiedników. Cena zależna jest od stopnia skomplikowania projektu, rodzaju zastosowanych materiałów i ewentualnego wykończenia frontów.

Podsumowując, decyzja o wyborze kuchni na zamówienie jest jak najbardziej trafna, ale… wszystko zależy tu od posiadanych środków. Z drugiej strony warto mieć na uwadze, że meble te będą służyć nawet trzykrotnie dłużej niż standardowe rozwiązania, które można nabyć np. w salonie. Mimo to, ostateczna decyzja zawsze należy do klienta.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kuchnie na zamówienie warszawa http://bbmeble.pl.

zestawy ogrodowe z rattanu meble na taras z rattanu krzesła na taras z technorattanu