Strona główna » Kuchnia w ogrodzie – idealna przestrzeń do relaksu!
Dom i Wnętrze

Kuchnia w ogrodzie – idealna przestrzeń do relaksu!

Kuchnia w ogrodzie to ciekawa propozycja, która pozwoli na spędzanie większej ilości czasu blisko natury. Kuchnia taka połączona jest z jadalnią na świeżym powietrzu – tak zaprojektowana przestrzeń pozwoli na podawanie posiłków blisko natury i delektowanie się wspaniałą, letnią pogodą. Jakie elementy wybrać, aby kuchnia w ogrodzie była w pełni funkcjonalna?

Kuchnia w ogrodzie z grillem gazowym

Nie ma wątpliwości, że lato kojarzy nam się przede wszystkim z grillowaniem. Kuchnia w ogrodzie pozwoli na przygotowanie wyśmienitych posiłków blisko natury i zapraszanie bliskich do wspólnego spędzania czasu blisko zieleni. Umożliwi to grill gazowy – jest to nowoczesne urządzenie, które z powodzeniem wypiera klasyczne grille na brykiet. Podstawową różnicą w tym urządzeniu jest fakt, że grill ten posiada zasilanie gazowe. Pod rusztem znajduje się kilka palników, które pozwalają na regulowanie wysokości płomienia – to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu potrawy będą wypieczone w takim stopniu, w jakim lubimy. Grill gazowy to również urządzenie bezpieczne w użytkowaniu, w którym całkowicie wyeliminowano problem gryzącego dymu. Butla z gazem jest schowana wewnątrz urządzenia, co wpływa na estetykę. Obudowa urządzenia wykonana jest ze stali nierdzewnej. W czasie, kiedy grill nie jest użytkowany warto osłonić go pokrowcem ogrodowym.

Kuchnia w ogrodzie połączona z jadalnią

Kuchnia w ogrodzie powinna znajdować się obok miejsca do spożywania posiłków – całość warto zadaszyć przy pomocy funkcjonalnej pergoli. Jadalnię stworzymy poprzez wykorzystanie obszernego stołu oraz wygodnych foteli czy krzeseł. Ozdobą stołu mogą być nie tylko półmiski pełne smacznych dań, ale też wazony z kwiatami czy też lampiony, które pozwolą na rozświetlenie otoczenia wieczorami.

 

 

https://ccf-cccv.org https://szalonypodroznik.pl https://m34.pl