Strona główna » Kanapa ogrodowa – warto?
Dom i Wnętrze

Kanapa ogrodowa – warto?

Od jakiegoś czasu w nowoczesnych ogrodach klasyczne wyposażenie ustępuje miejsca stylowym kompletom wypoczynkowym. Nie sposób nie zgodzić się z faktem, że tego typu meble wśród ogrodowej zieleni prezentują się doskonale. Ale czy tapicerowane kanapy i sofy sprawdzają się w wymagającym, zewnętrznym środowisku? Sprawdź!

Kanapa ogrodowa z technorattanu

Meble ogrodowe nieustannie narażone są na działanie zmiennych warunków pogodowych, które osłabiają ich strukturę i mogą negatywnie wpływać na wygląd. Na zniszczenia szczególnie narażone są meble tapicerowane. Wbrew pozorom dobrej jakości kanapa ogrodowa może przetrwać w nienagannym stanie w ogrodzie wiele lat. Aby najświeższy nabytek pięknie się prezentował, zapewniał komfort oraz nie niszczał pod wpływem wody, wybierz komplet wykonany z nowoczesnych materiałów o wysokim stopniu odporności na czynniki zewnętrzne. Obecnie największym uznaniem cieszą się modele z technorattanu. W katalogu czołowych producentów nie brakuje stylowych, minimalistycznych kanap z podstawą wyplataną  z syntetycznego materiału, który nie wymaga czasochłonnej impregnacji i jest odporny na czynniki zewnętrzne. Zwróć uwagę, z czego wykonane są poduszki i siedziska kanapy. Ważne jest, aby tapicerka pokryta była hydrofobową powłoką chroniącą tkaninę przed wnikaniem wilgoci i powstawaniem zacieków.

Nie czekaj z zakupami do wiosny

Kupno wysokiej klasy kanapy może okazać się niemałym wydatkiem. Prostym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy jest zakup wyposażenia outdoorowego poza okresem letnim. Właśnie teraz większość sklepów obniża ceny swoich produktów, aby przygotować się do przyszłorocznego sezonu. W efekcie wymarzoną designerską kanapę możesz kupić nawet o kilkadziesiąt procent taniej niż w regularnej sprzedaży.

Zvýšená terasa - aranžmány Outlet  Záhradné slnečníky s centrálnou nohou