Strona główna » Jakie narożniki wypoczynkowe na taras wybrać?
Dom i Wnętrze

Jakie narożniki wypoczynkowe na taras wybrać?

Szukając inspiracji na niebanalną przestrzeń tarasu, warto zwrócić uwagę na najnowsze propozycje topowych projektantów. Nowoczesne meble ogrodowe zaskoczą zarówno pod względem wyglądu, jak i trwałość. Jedną z propozycji są narożniki wypoczynkowe na taras. Jaki model wybrać?

Technorattanowe narożniki wypoczynkowe na taras

Szukając mebli ogrodowych, które łączą świetny design oraz wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne, warto postawić na meble technorattanowe. Narożniki wypoczynkowe na taras tego typu dostępne są w kilku opcjach kolorystycznych, co pozwoli na dopasowanie mebla do już istniejącej aranżacji. Meble technorattanowe są zaprojektowane z najwyższą starannością – lekkie, aluminiowe stelaże zapewniają stabilność konstrukcji, są zabezpieczone przed działaniem korozji. Okrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa, której nieporowata struktura nie wchłania wilgoci czy brudu. Plecionka jest zabezpieczona przed promieniowaniem UV – oznacza to, że nie płowieje i zachowuje żywy kolor przez długi czas. Narożniki wypoczynkowe na taras z technorattanu uzupełnione są o miękkie siedziska – dzięki nim wypoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy.

Narożniki wypoczynkowe na taras w konstrukcji modułowej

Niebanalną formą aranżacji przestrzeni tarasu są narożniki wypoczynkowe na taras w konstrukcji modułowej. Kolekcje meblowe tego typu składają się z dwóch lub więcej elementów, które mogą być wykorzystywane osobno lub też łączone – umożliwią to niewielkie złączki. Meble modułowe to opcja dla osób kreatywnych oraz ceniących możliwość zmian w przestrzeni wypoczynkowej. Wystarczy kilka prostych ruchów, by kilka mebli zmienić w wygodne narożniki wypoczynkowe na taras. Meble modułowe oparte są zazwyczaj na lekkich, aluminiowych stelażach. Wiele dostępnych modeli dekoruje się naturalnym drewnem.

http://d41teachers.org/nowoczesny-kask-jezdziecki/ https://hanza.edu.pl/komu-wlasciciwe-sluza-czapsy/ https://aahasc.org/co-zabrac-na-zimowisko/