Strona główna » Gdzie sprawdzą się nowoczesne leżaki ogrodowe?
Dom i Wnętrze

Gdzie sprawdzą się nowoczesne leżaki ogrodowe?

Szukając ciekawych rozwiązań ogrodowych warto zwrócić uwagę na nowoczesne leżaki ogrodowe – leżaki takie sprawdzą się nie tylko w przestrzeni ogrodowej, ale także na tarasach, w strefach SPA, nad brzegiem basenu czy na balkonie. Szeroki wybór tych produktów sprawia, że każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie!

Nowoczesne leżaki ogrodowe z technorattanu

Jednymi z najchętniej wybieranych są dzisiaj nowoczesne leżaki ogrodowe wykonane z technorattanu – to propozycja dla osób ceniących klasyczny design i wysoką trwałość. Stelaże leżaków wykonano z malowanego proszkowo aluminium, które zabezpieczono przed działaniem wilgoci i rdzą. Poprzez zastosowanie lekkiego aluminium możliwe stało się również znaczne zmniejszenie końcowej wagi mebla. Wierzch leżaka technorattanowego tworzy się z plecionki syntetycznej – jest ona odporna na wnikanie wilgoci, brudu, działanie silnego promieniowania UV.

Drugą propozycją są nowoczesne leżaki ogrodowe, których wypełnienie tworzy trwała siatka syntetyczna o gęstym splocie. Leżaki te są wizualnie „lżejsze”, doskonale nadają się do nowoczesnych aranżacji ogrodów i tarasów. Tu również zastosowano aluminiowe stelaże. Dużą zaletą są podłokietniki, dodatkowe kółka, które pozwalają na wygodne przesuwanie leżaka z miejsca na miejsce.

Zaaranżuj idealne miejsce wypoczynkowe

Decydując się na nowoczesne leżaki ogrodowe warto pomyśleć również o innych meblach i dodatkach, które sprawdzą się w ogrodzie. Aby móc korzystać z uroków lata bez ograniczeń warto zastanowić się nad pergolą ogrodową, która pozwoli na odpoczynek w cieniu. Pergole ogrodowe to innowacyjne rozwiązanie z ruchomym dachem, o którego pozycji będziemy decydować samodzielnie. Dachy ochronią nas nie tylko przed silnym promieniowaniem UV, ale też przed deszczem.

https://e-gardenmeble.pl https://hamam-project.org https://lacatedralstudios.org