Strona główna » Funkcjonalny kokon na taras
Dom i Wnętrze

Funkcjonalny kokon na taras

Stworzenie oryginalnego miejsca do odpoczynku blisko domu jest dzisiaj prostsze niż myślisz. Wystarczą odpowiednie meble ogrodowe, parasol oraz rośliny, które stworzą wokół nas zieloną oazę. Wśród licznych mebli w kolekcjach dużym zainteresowaniem cieszy się kokon na taras – mebel ten jest jednym z najbardziej oryginalnych na polskim rynku. Co warto o nim wiedzieć? Czy sprawdzi się na naszym tarasie?

Kokon na taras – oryginalny mebel do strefy wypoczynkowej

Nie trzeba wiele, aby zwykły taras zmienił się nie do poznania – kokon na taras sprawi, że nawet najprostsze miejsce wypoczynkowe nabierze klasy i oryginalnego charakteru. Nowoczesne fotele wiszące są jednymi z chętniej kupowanych: wpływa na to nie tylko ich oryginalna budowa, ale też gwarancja wygody. Kokon na taras osadzony jest na stabilnym stelażu z aluminium – materiał ten jest malowany proszkowo, co zabezpiecza konstrukcję przed odkształcaniem, działaniem wilgoci czy też korozją. Wierzch mebla wykonany jest z technorattanu – jest to syntetyczna plecionka, która do złudzenia imituje naturalny rattan. Technorattan to struktura nieporowata, wysoce odporna na zmienne warunki atmosferyczne, wilgoć czy promieniowanie UV. Nawet po wielu latach użytkowania nie traci on swojego oryginalnego koloru. Jako klienci możemy wybierać meble technorattanowe w szerokiej palecie barw. Czyszczenie takiego mebla nie sprawi nam żadnych problemów.

Jak stworzyć wyjątkowe miejsce wypoczynkowe?

Kokon na taras to jedna z wielu propozycji najlepszych producentów. Mebel ten możemy zestawić z klasyczną sofą narożną oraz niskim stolikiem kawowym lub też z niewielką ławą. Wnętrze kokonu wiszącego możemy dodatkowo wyściełać poduszkami czy pledami, aby również w chłodniejsze dni móc korzystać z tego wyjątkowego mebla.