Strona główna » Domy z drewna w Polsce
Dom i Wnętrze

Domy z drewna w Polsce

Domy z naturalnego drewna to jedna z najlepszych propozycji, jeżeli ktoś myśli o inwestycji we własne miejsce do zamieszkania. Posiadanie własnej nieruchomości związane jest z ogromnymi nakładami finansowymi. Jeżeli tylko istnieje możliwość, to warto koszta budowlane zmniejszyć o nawet 25%.

mawit.com.pl – specjaliści od technologii szkieletowej

Światowe standardy technologii szkieletowej jasno określają, że jest to staranna i skomplikowana metoda budowlana. Nie można tutaj nic pozostawiać losowi, ponieważ w innym przypadku szkielet konstrukcji nie będzie stabilny i nie będzie spełniał odpowiednio swoich właściwości. Należy więc wynająć odpowiednich specjalistów znających domy drewniane od podszewki. Taką firmą jest mawit.com.pl, która swoją siedzibę ma w małopolskim Imielinie. Niezależnie od tego gdzie mieszkamy – bardzo chętnie zjawią się u nas, aby postawić dom, który przetrwa lata. Ich przykładowe realizacje można obejrzeć na stronie lub w takich miejscowościach, jak Mysłowice, Kraków, Jaworzno, Katowice, Zabrze, itd. 

Stan domu

Firma Mavit oferuje swoim klientom wykonanie domu według standardu stanu surowego zamkniętego, jak i stanu deweloperskiego. Są to ludzie otwarci na propozycje, dlatego są w stanie projekt dopasować do możliwości klienta, dzięki czemu ten będzie zadowolony z ich usług. Każdy inwestor otrzymuje teczkę z odpowiednimi atestami, gwarancją i certyfikatami od producentów firm, gdzie zakupione zostały wszystkie elementy użyte do produkcji domu. W firmie Mavit można zakupić również dom “do samodzielnego montażu”. 

 

https://webcrx.pl https://stylowysalon.com https://smarter-links.com