Strona główna » Dodatkowe ubezpieczenia – co wybrać?
Motoryzacja

Dodatkowe ubezpieczenia – co wybrać?

Ubezpieczenie mienia czy naszego zdrowia daje nam pewien rodzaj komfortu psychicznego – w sytuacji kryzysowej możemy spodziewać się rekompensaty za kradzież czy zniszczenie, a w przypadku naszego zdrowia: możemy skorzystać z pomocy lekarza jeszcze tego samego dnia. Coraz większa ilość Polaków decyduje się na dodatkowe ubezpieczenia, które dostępne są dzisiaj w coraz atrakcyjniejszych cenach. Które ubezpieczenia warto wziąć pod uwagę?

Ubezpieczenia zdrowotne – chroń swoje zdrowie

Popularność prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych wzrosła w ostatnich latach – wynika to przede wszystkim ze słabej kondycji polskiej służby zdrowia. Resort zmaga się z wieloma trudnościami: przede wszystkim brak jest lekarzy specjalistów, przez co tworzą się olbrzymie kolejki, a co za tym idzie: na wizytę przychodzi nam czekać długie miesiące. Prywatne ubezpieczenia zdrowotne stanowią dobrą alternatywę dla tego typu sytuacji. W niskim abonamencie miesięcznym możemy korzystać z pomocy lekarza kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Chcąc wyszukać najlepszą ofertę dla siebie warto skorzystać z wyszukiwarki mfind.pl, która wskaże nam ciekawe oferty (wcześniej konieczne jest jedynie wpisanie w odpowiednią rubrykę swojego wieku oraz miejsca zamieszkania). Najtańsze ubezpieczenia zdrowotne obejmują możliwość korzystania z pomocy lekarza rodzinnego, trzech specjalistów, zabiegów laboratoryjnych i pielęgniarskich. Wyższe składki obejmują szersze pakiety.

Ubezpieczenie turystyczne – ważne podczas wyjazdów zagranicznych!

Często i chętnie podróżujemy za granicę – najczęściej ma to miejsce podczas wakacji. W zagranicznych kurortach szukamy wspaniałej pogody, nietuzinkowej roślinności, pięknych widoków. Przygotowując się do wyjazdu zagranicznego nie zapomnijmy wykupić ubezpieczenia turystycznego. Ten rodzaj ubezpieczenia pozwoli nam na korzystanie z pomocy lekarza w obcym kraju bez obciążania nas kosztami.

https://034548.org/audyt-fsc-co-nalezy-wiedziec-na-ten-temat/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/106-kuchnia-z-czarnym-blatem https://rain-shine-sweet.com/czas-na-iso-45001/