Strona główna » Depilacja laserowa – perfekcyjna skóra w każdym calu!
Ciekawe

Depilacja laserowa – perfekcyjna skóra w każdym calu!

Gorgeous sensual asian woman in towel touching face and smiling, applying skincare products, cosmetic procedure at spa salon, massaging face and gazing camera happy, white background.

Depilacja laserowa jest metodą usuwania zbędnego owłosienia, którą stosuje szerokie grono kobiet oraz mężczyzn. W dzisiejszych czasach nie ma reguły i zarówno panie jak i panowie bardzo często decydują się na depilację laserową różnych partii ciała. Najczęściej depilowane są pachy, okolice bikini czy nogi, na które jest największy popyt. Jednak tak naprawdę nie ma jednoznacznej reguły!

 

Depilacja laserowa – zachowanie przed i po zabiegu

 

Bardzo ważne jest zachowanie przed i po zabiegowe. Depilacja laserowa polega na rozgrzaniu barwnika skóry, a co za tym idzie całej depilowanej partii ciała. Temperatura może sięgać nawet 70 stopni Celsjusza dlatego jest to związane z podrażnieniem skóry. W wyniku tego bardzo ważne jest zachowanie klienta zarówno przed zabiegiem jak i po jego zakończeniu!

 

Zobacz: Depilacja laserowa Kraków – Depilacja.pl

 

Podrażniona skóra nie powinna być jeszcze bardziej obciążana. Właśnie dlatego powinno się zrezygnować z takich aktywności jak chodzenie do sauny, na basen czy przebywanie na słońcu. Dodatkowe podrażnianie często mocnymi promieniami słonecznymi jest chyba najgorszym co można zrobić dla swojej skóry. Dlatego wychodząc w słoneczne dni trzeba zawsze wyposażyć się w kremy z wysokim filtrem UV chroniącym skórę. Dzięki temu promieniowanie słoneczne nie dostanie się do jej wnętrza i nie podrażni już wycieńczonej skóry. Mimo wszystko aby zminimalizować to ryzyko bardzo często kobiety decydują się rozpocząć zabieg depilacji laserowej jesienią – tak, aby być już ,,gotowe” na kolejne lato!

 

Depilacja laserowa, a stosowanie kremów

 

Depilacja laserowa i stosowanie kremów typu peelingi złuszczające nie idą ze sobą w parze. Ogólnie mówiąc stosowanie kwasu salicylowego i innych związków tego typu jest zdecydowanie zabronione. Złuszczanie naskórka powinny być zatrzymane – poleca się nawet stosowanie bardzo miękkich ręczników po kąpieli tak, aby skóra została maksymalnie zabezpieczona. Dzięki temu będzie można być pewnym, że cały proces przebiegnie w 100% bezpiecznie. W wyniku tego coraz więcej osób decyduje się na zabieg jakim jest depilacja laserowa. Kraków jest miejscem, w którym warto szukać najlepszych salonów w Polsce.

 

https://wiecznauroda.pl https://bombardirovka.com https://gardenogrody.pl